Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: updated
es: actualizado

en: created
es: creado

en: Name
es: Nombre

en: Import
es: Importar

en: Create
es: Crear

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Overwrite
es: Sobreescribir

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
es: Ha ocurrido un error mientras se procesaba @operation con los argumentos: @args
