Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Create
et: Loo

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Machine Name
et: Masinnimi
