Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: updated
eu: eguneratua

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Create
eu: Sortu

en: Vocabulary
eu: Hiztegia
