Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: updated
fi: päivitetty

en: created
fi: luotu

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Create
fi: Luo

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Overwrite
fi: Ylikirjoita

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
