Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: updated
gl: actualizado

en: created
gl: creado

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Create
gl: Crear

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
