Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: created
gu: રચાયું

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Create
gu: બનાવો

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ
