Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: updated
he: עודכן

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Create
he: יצירה

en: Vocabulary
he: מילון

en: Machine Name
he: שם מכונה
