Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: updated
hi: अद्यतन

en: created
hi: बनाया

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Create
hi: बनाएँ

en: Vocabulary
hi: शब्दावली
