Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: updated
hr: osvježeno

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Create
hr: Stvori

en: Vocabulary
hr: Rječnik
