Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: updated
hu: frissült

en: created
hu: létrehozva

en: Name
hu: Név

en: Create
hu: Létrehozás

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Overwrite
hu: Felülírás

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…
