Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: updated
id: diperbarui

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Create
id: Buat

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Machine Name
id: Nama Mesin
