Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: updated
is: uppfært

en: created
is: stofnað

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Create
is: Stofna

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
