Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: updated
it: aggiornato

en: created
it: Creato

en: Name
it: Nome

en: Import
it: Importa

en: Create
it: Crea

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Overwrite
it: Sovrascrivi

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
