Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: updated
ja: 更新

en: created
ja: 作成日

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Create
ja: 作成

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Overwrite
ja: 上書き

en: Machine Name
ja: システム内部名称
