Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: updated
jv: wis diupdate

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Create
jv: Gawé

en: Vocabulary
jv: Vokabulari
