Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: updated
ka: განახლებულია

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Create
ka: შექმნა

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი
