Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: updated
kk: жанартылған

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Create
kk: Қосу
