Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Create
km: បង្កើត

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ
