Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Create
ku: درووستکردن

en: Vocabulary
ku: وشەگەل
