Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Create
lt: Kurti

en: Vocabulary
lt: Žodynas
