Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: created
mr: तयार झाले

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात
