Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Create
ne: सिर्जना
