Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: updated
nn: oppdatert

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Create
nn: Lag
