Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: updated
oc: mes a jorn

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Create
oc: Crear

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Overwrite
oc: Écraser

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
