Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: updated
fa: به‌روز شد

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Create
fa: ایجاد

en: Vocabulary
fa: لغتنامه
