Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Vocabulary
ps: قاموس
