Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: updated
pt: atualizado

en: created
pt: criado

en: Name
pt: Nome

en: Import
pt: Importar

en: Create
pt: Criar

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Overwrite
pt: Sobrescrever

en: Machine Name
pt: Nome de máquina

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
pt: Um erro ocorreu enquanto processava @operation com os argumentos: @args

en: Verifying entry...
pt: Verificando entrada...
