Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: updated
ro: actualizat

en: created
ro: creat

en: Name
ro: Nume

en: Create
ro: Crează

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Machine Name
ro: Nume mașină
