Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: updated
sk: aktualizované

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
sk: Pri spracovaní @operation došlo k chybe s argumentmi: @args
