Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: updated
sl: posodobljeno

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Vocabulary
sl: Besedišče
