Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: updated
sq: u përditësua

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Create
sq: Krijo

en: Vocabulary
sq: Fjalori
