Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: Import
th: นำเข้า

en: Create
th: สร้าง

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
