Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: updated
tr: güncellendi

en: created
tr: oluşturulma

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Create
tr: Oluştur

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Overwrite
tr: Üzerine yaz

en: Machine Name
tr: Makine Adı
