Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: updated
uk: оновлено

en: created
uk: створений

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Create
uk: Створити

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Verifying entry...
uk: Перевірка запису...
