Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: updated
vi: đã cập nhật

en: created
vi: đã tạo

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Create
vi: Tạo

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
