Taxonomy Image (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: Image
eo: Bildo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Image style
eo: Bilda stilo
