Taxonomy Image (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Image
hu: Kép

en: Fields
hu: Mezők

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Taxonomy Image
hu: Taxonómia kép

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi
