Taxonomy Image (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: Image
is: Mynd

en: Fields
is: Svæði

en: Original image
is: Upprunaleg mynd
