Taxonomy Image (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Image
nl: Afbeelding

en: Fields
nl: Velden

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets
