Taxonomy Image (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Image
az: Şəkil

en: Fields
az: Sahələr

en: Original image
az: Orginal şəkil
