Taxonomy Image (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Arquivo

en: Image
pt: Imagem

en: Fields
pt: Campos

en: Original image
pt: Imagem original

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Link image to
pt: Linkar imagem para

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style

en: Linked to content
pt: Linkado ao conteúdo

en: Linked to file
pt: Linkado ao arquivo

en: Nothing
pt: Nada
