Taxonomy Image (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Image
da: Billede

en: Fields
da: Felter

en: Original image
da: Originalt billede

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet
