Taxonomy Image (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Image
ka: სურათი

en: Fields
ka: ველები

en: Nothing
ka: არაფერი
