Taxonomy Import (2.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Import
he: יבוא

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Configuration
he: הגדרות

en: Import file
he: ייבא קובץ
