Taxonomy Import (2.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Import
ku: هاوردن

en: Vocabulary name
ku: ناوی وشەگەل

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Import file
ku: پەڕگە هاوردە بکە
