Taxonomy Import (2.0.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Import
gl: Importar

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Introduction
gl: Introdución

en: Configuration
gl: Configuración
