Taxonomy Import (2.0.6) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Import
be: Імпарт

en: Vocabulary name
be: Назва слоўніка

en: Configuration
be: Налады

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў
