Taxonomy Import (2.0.7) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Import
fi: Tuo

en: Vocabulary name
fi: Sanaston nimi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Installation
fi: Asennus

en: Import file
fi: Tuo tiedosto
