Taxonomy Import (2.0.7) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Import
fr: Importer

en: Vocabulary name
fr: Nom du vocabulaire

en: Maintainers
fr: Mainteneurs

en: Requirements
fr: Exigences

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées

en: Import file
fr: Importer un fichier
