Taxonomy Import (2.0.8) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Import
az: İmport

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları
